image

Aký darček pre muža

 

Vybrať darček, ktorý by muža potešil, je niekedy prenáramne ťažké. Hútame, premýšľame a stále žiadny použiteľný nápad.

Poďme sa pozrieť do mužskej hlavy. Keď zistíme, čo má rád, rýchlo nájdeme aj darček, ktorý mu urobí radosť.

 

ČO MUŽI MILUJÚ (v abecednom poradí):

1. ADRENALÍN

Z nepochopiteľných príčin muži milujú adrenalín, risk, bláznivé jazdy. Vyplýva to asi z prapodstaty muža - lovca. Je veľa firiem, ktoré sa špecializujú na adrenalínové a zážitkové darčeky. Stačí trochu pogúgliť.

Vhodné darčeky: let balónom, pilotom na skúšku, jazda na tanku, škola šmyku, bungee jimping, zorbing, rafting...ale aj obyčajné kolotoče alebo výstup na Gerlach či Kriváň, prípadne DVD s nejakým adrenalínovým filmom.

 

2. ALKOHOL

Žiadna oslava sa bez alkoholu nezaobíde (hlavne na Slovensku). Hovorí sa, že nad alkoholom sa nedá vyhrať...len východniari 3x remizovali :)

Vhodné darčeky: kvalitná fľaška vína, domáce pálené v originálnej pomaľovanej fľaške, fajnový koňak, maxi darčeková fľaša čohokoľvek. Ak chcete byť originálni, oblečte fľašu do nejakého vhodného trička s venovaním. Dobrým darčekom je aj ploskačka, pivná helma, pivné kladivo, pivný pas, pivné vysvedčenie...

 

 

3. AUTO

Vlastné auto má každý chlap vyumývané a vyčačkané. Dbá oň niekedy viac ako o seba. Čokoľvek, čo sa týka auta mu urobí radosť.

Vhodné darčeky: voňačka do auta (najlepšie s nahou babou), čistiace a leštiace obrúsky alebo spreje, organizér, protišmyková podložka, držiak na nápoje, vtipná nálepka...alebo nejaké milé Ferrari či BMW :) (prípadne aj z čokolády).

 

4. HOBBY

Mnohí muži majú okrem televízora aj nejakého užitočného koníčka. Ryby, huby, turistika, kutilstvo. Darčekom môže byť nejaký doplnok inšpirovaný jeho koníčkom, alebo pripravte nejaký výlet, víkendový pobyt s vhodným hobby programom.

Vhodné darčeky: rybárska udica, háčik, naviják, stolička (pre rybárov), hubársky nožík, košík, atlas húb (pre hubárov), turistické palice, topánky, plecniak, termoska, termo tričko (pre turistov), sada náradia pre kutilov. Zo zážitkových: výlet na súkromný rybník spojený s chytaním a opekaním rýb, hrebeňovka v Nízkych Tatrách, noc v chate pod Ďumbierom... 

 

5. HRAČKY

Muži sú vyrastené deti. Nech majú 20, 30 alebo 50 rokov, stále milujú hračky a hry. Najlepšie sú tie na diaľkové ovládanie, ale poteší ich akákoľvek technická vychytávka (gadgets).

Vhodné darčeky: autíčko, vrtulník, vláčik na diaľkové ovládanie, USB kľúč v zaujímavom tvare, myš k počítaču v tvare autíčka alebo ženského tela, vecičky napájané cez USB (ventilátor, ohrievač šálky, gramafón), mobil, počítač (notebook), hra na počítač...alebo aj klasické žolíkové karty so zaujímavými obrázkami, šachy, človeče, biliard, záchodový minigolf...

 

6. HUMOR

Majú radi vtipy, vtipné hlášky ale aj čierny humor. Radi si robia srandu z iných. Existuje obrovské množstvo humorných a vtipných darčekov.

Vhodné darčeky: tričko s vtipným nápisom, kniha vtipov, CD smiechu, zástera s vtipnou potlačou, hovienko v spreji, toaletný papier s 500 eur, prdiaci vankúšik, pero s elektrošokom, diaľkový ovládač na manželku...

 

 

7. JEDLO

Sú čokoládové alebo klobásové typy. A potom špeciálny druh chlapov, ktorí milujú VŠETKO. Slané, sladké, horké, kyslé, mastné, proste všetko.

Vhodné darčeky: čokoláda (môže byť urobená na mieru, s fotkou), klobásová kytica, balíček fajnových cukríkov, darčekový kôš s dobrotami ktoré má rád, večera v dobrej reštaurácii, grill párty len pre neho...

 

8. POHODLIE

Najdôležitejšia úloha muža je starostlivosť o diaľkový ovládač :) Všetko, čo zlepší jeho pohodlie, vie náležite oceniť. Muži milujú pohodlie a radi sa nechávajú rozmaznávať. Tak im to doprajme.

Vhodné darčeky: vankúš (s nápisom), deka, televízor (v spálni, na WC ak tam ešte nie je), pohodlné kreslo (hojdacie, masážne), lyžica na obúvanie s poriadne dlhou rúčkou, masáž, sauna, welnes pobyt...

 

9. SEX

Ženský mozog má centrum šminiek, kabeliek, telefonovania a 150 ďalších. Mužský mozog má vraj len jedno oddelenie s názvom: sex.

Vhodné darčeky: sexi spodné prádlo, čokoládové prsíčka, Vy oblečená len v darčekovej mašli, hrnček s prsiami alebo nahou ženou, kocka s polohami, zväčšovač penisu, náhradné gule pre pánov, čiapka na penis, papuče s prsiami...sexy darčekov je na trhu veľké množstvo.

 

10. VLASTNÉ "JA"

Najdôležitejšie slovo pre každého je: JA. Nielen pre mužov. Darčeky, ktoré pohladkajú vlastné ego, potešia viac ako by sme si mysleli.

Vhodné darčeky - s jeho fotkou alebo menom: uterák, tričko, vankúš, hrnček, čokoláda, dezert, kozmetika, obraz, portrét, karikatúra...

 

 

Stačí už len jedno: z uvedených oblastí vybrať tie, ktoré sú pre Vášho oslávenca na prvých priečkach. Určiť sumu, ktorú chcete do darčeka investovať a nechať sa inšpirovať týmito tipmi.

Ak ste dočítali až sem, tip na vhodný darček pre muža už máte. Či?