image

Ako darovať

Naše dve tento týždeň úspešne zmaturované slečny oslavujú narodeniny naraz. Tento rok svorne oznámili, že nechcú darček, ale peniaze. Ako darovať peniaze, aby to bol naozaj pekný darček? Nie tak obyčajne - vložiť do obálky... 1. tip - darček pre Lejku Najprv kúpite bonbonieru a celú ju zjete :) Potom z nej vyrobíte "bonbonieru" plnú peňazí. Potrebujete k tomu len farebný papier, nožnice, lepidlo a penové lepiace aplikácie - kvietky a písmenká. Pomáhať môžu aj malé deti, výborne sa pri tom zabavia. A výsledok stojí za to:
  K oslave menín, narodenín a významných výročí zvykneme dávať a prijímať darčeky. Stane sa, že dostaneme darček aj v bežný všedný deň, alebo od človeka od ktorého by sme ho nikdy nečakali. Niekedy je moment prekvapenia taký veľký, že darček nevieme prijať.
  Obal predáva. A nielen v obchode. Aj na oslave.
Darčekové balenie môže byť netradičné, originálne a zároveň veľmi vkusné. Na darček menších rozmerov môžete použiť aj balón ako obalový materiál.
  Vybrať ten správny darček je celá veda. Hlavne ak ho hľadáte pre partnera, s ktorým ste už celé roky a máte pocit, že ste mu už všetko na svete dali.
Chcete poslať darček priamo oslávencovi? Alebo chcete, aby sme vianočný či valentínsky darček poslali priamo obdarovanej osobe? Žiadny problém.293 Túto službu radi urobíme pre Vás. Darček pripravíme, priložíme k nemu blahoželaciu kartičku s Vašim venovaním, ak treba -doručenie načasujeme na požadovaný dátum a Vás to nebude stáť ani cent navyše.