image

Valentín

Som dieťa odchované socializmom. Mám krásnych okrúhlych 44. Na vysokej škole sme mali jeden semester informatiky. Posadili nás po dvojiciach za počítač a diktovali, čo máme stlačiť.
Nie je to bonboniera pre svokru (=krabica kockového cukru). Aj keď čosi spoločné majú :) Cukrové srdiečka ako valentínsky darček - vlastnoručne vyrobený, jednoduchý, potrebné veci na výrobu sú v každej domácnosti. Vaša láska bude na Vás myslieť vždy, keď si cukrovým srdiečkom osladí čaj alebo kávu. Potrebujeme len cukor, potravinársku farbu, srdiečkovú vykrajovačku a polhodinu času.
Má Vaša láska rada fialovú? Tak jej nakombinujte valentínsky darček "na fialovo". Čokoláda Srdiečka na fialovo
valentínske srdiečka
Valentínske darčeky sú prevažne samé srdiečko. Ak potešia nielen oko, ale aj nos - je to ako bonus navyše :) 3 tipy na voňavý valentínsky darček z ponuky MiMi darčekov: 1. Levanduľový vankúšik v tvare srdca.
Pomaly sa blíži sviatok zamilovaných - Valentín. Chcete pre svojho miláčika darček na mieru? Vytvorený len a len pre neho? 3 tipy na originálny valentínsky darček: Vankúš na mieru s výšivkou
Každý z nás potrebuje k životu prejavy lásky a priateľstva v podobe bozkov či objatí alebo pohladení, ktoré v každom z nás prebúdzajú tie najkrajšie pocity.
  Čo napísať na valentínku dáme Vášho srdca? Prinášame zopár vyznaní, ktoré si, páni, v prípade potreby, viete upraviť:  
Čo napísať na valentínku mužovi Vášho srdca? Prinášame zopár vyznaní, ktoré si, dámy, v prípade potreby, viete upraviť:
Valentínka - teda pozdrav posielaný, či darovaný na Sv. Valentína môže mať aj "sladkú príchuť".
Papierové srdiečko, ktoré zapichneme do kvetináča môže byť pekným darčekom. Zvlášť vtedy, keď ho vyrobia deti.
  Čokoládovou tortou isto potešíte všetky mlsné jazýčky. Jej príprava je pritom jednoduchá.
  Srdiečko, slniečko, zlatíčko, miláčik, láska, šumienka, bublinka, čučoriedka, chrobáčik, macko, zajko, muro, čertík, čertica, mojko, kuriatko...
  Vybrať ten správny darček je celá veda. Hlavne ak ho hľadáte pre partnera, s ktorým ste už celé roky a máte pocit, že ste mu už všetko na svete dali.