image

Vianoce

40% Slovákov nakupuje vianočné darčeky na poslednú chvíľu. Dnes som si prečítala tento zaujímavý výsledok prieskumu. A potom som mrkla do kalendára. Ho ho hoooo. Pozor! Tohto roku to máme ešte komplikovanejšie. Štedrý deň je v pondelok. To znamená, že darčeky odoslané v pondelok 17.12. a v utorok 18.12. určite do Vianoc dorazia. Ale to je už budúci týždeň! Takže posledná chvíľa je už tu. A to ešte nie je ani polovica decembra.
Ako to urobiť, aby darčeky boli aspoň v približne rovnakej cenovej relácii? Aby každý z rodiny dostal spravodlivo? Pripravte pre každého člena rodiny rovnaký darček a predsa pre každého osobný. 1. KOZMETIKA S OSOBNÝM VENOVANÍM
  Do Nového roku veľa štastia, lebo je krásne,veľa zdravia, lebo je vzácne, veľa lásky, lebo jej je málo a veľa všetkého, čo by za to stálo.
  Stáva sa, že človek dostane nevhodný darček. Koľko ľudí, toľko chutí.
  Už ste počuli o ekologických darčekoch? Tieto úžasné vecičky vyzerajú ako hračky pre odrastených chlapcov. Áno, aj to, ale predovšetkým sú to výborní pomocníci, ktorí nepotrebujú na svoje fungovanie žiadnu elektrinu, plyn, benzín, či iný zdroj energie.