image

Doprava

Vaše darčeky dopravíme k Vám najrýchlejšie a najbezpečnejšie ako sa dá. Cena dopravy je 4,80 eur

Využívame služby kuriérskej spoločnosti, aj expresné služby pošty a poštového kuriéra. Podľa veľkosti zásielky, miesta dodania a 5-ročných skúseností s poštovými a kuriérskými  službami vyberieme vždy najlepší možný spôsob, aby Váš darček prišiel rýchlo a bezpečne.

Pri objednávke je dôležité uviesť správne telefónne číslo, aby sme sa s Vami v prípade potreby vedeli rýchle skontaktovať.

Kuriérska služba GLS doručuje zásielky do 24 hodín od prevzatia zásielky, zvyčajne v čase od 7.00h do 16.00 hod., poštový kuriér do 48 hodín.  Kuriér si telefonicky overí, či Vás nájde v mieste dodacej adresy. Preto je dôležité, aby ste uviedli adresu dodania tam, kde sa v uvedenom čase nachádzate (napr. v práci). V tom prípade sa bude líšiť adresa dodania od fakturačnej adresy. Tiež je dôležité, aby ste zadali aktuálne telefónne číslo, aby Vás kuriér bez problémov mohol kontaktovať.

Niektoré zásielky odosielame aj ako doporučený list 1. triedy. Keď je zásielka menších rozmerov, či krehká a medzi balíkmi by sa v rámci prepravy mohla poškodiť skôr, ako keď cestuje medzi listami. Alebo vtedy, keď "hráme o čas" a chceme, aby zásielka k Vám dorazila čo najskôr..

Osobné prevzatie tovaru v sídle firmy. Po individuálnom dohovore o čase prevzatia je možné tovar prevziať osobne v sídle firmy v Liptovskom Jáne.

Vyzdvihnutím balíčka v sídle firmy šetríte peniaze, prírodu a náš čas :) Ďakujeme.

 

*************

Do Českej republiky zasielame PO INDIVIDUÁLNOM DOHOVORE. Cenu dopravy dohodneme mailom podľa hmotnosti darčeka.

 

Viac info v Obchodných podmienkach.